آشنایی با شهر پرند (معرفی بوستان شهدای هسته ای)

۲۸ مهر ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

این بوستان به عنوان نماد تازه ای برای شهر جدید پرند به بهره برداری رسیده است. پارک شهدای هسته ای پرند به وسعت ۵۰ هزار متر مربع در ورودی شهر پرند واقع شده و اینک در مراحل پایانی پروژه قراردارد. با توجه به اقلیم گرم و خشک شهر پرند ، در این بوستان از چمن فرانکینیا (بوته ای شکل و کوتاه قامت) که دارای مقاومت بالایی در مقابل خاک شور و گچی  دارد استفاده شده. همچنین در این پارک سروکامیس ، رزماری ، بید مجنون ، کاج موگر ، به ژاپنی ، سرو شیرازی و ۶۱ گونه دیگر به چشم میخورد.

مراکز ورزشی پارک شهدای هسته ای پرند

یک زمین ورزشی چند منظوره در این بوستان احداث گردیده که شامل زمین های :

  •  فوتسال
  •  هندبال
  • پیست اسکیت
  • پیست دوچرخه

که با توجه به کمبود مراکز ورزشی در شهر پرند، احداث این زمین به ورزشی و سلامت مردم پرند جان تازه ای بخشید.

فضا های بازی بوستان شهدای هسته ای پرند

در این بوستان فضاهای متنوعی برای کودکان در نظر گرفته شده که در آن از وسایل متنوع بازی و ورزشی استفاده شده. همچنین یک شهربازی ۱۰ هزار متری در دست احداث میباشد که بزرگترین شهربازی پرند میباشد. شما در پارک شهدای هسته ای پرند آب نما متنوع ، آلاچیق ، باربیکیو و محوطه های برای اطراق مسافران و خانواده ها مشاهده میکنید که جلوه بسیار با شکوهی به این بوستان بخشیده.

تیم مشاورین املاک سگال در شهر پرند در تمامی مراحل ، از شناخت تا سرمایه گزاری در شهرفرصت های طلایی پرند کنار شما خواهد بود.

تیم مشاورین املاک سگال در شهر پرند در تمامی مراحل ، از شناخت تا سرمایه گزاری در شهرفرصت های طلایی پرند کنار شما خواهد بود. دپارتمان و املاک سگال در شهر جدید پرند با بکار گیری نیروهای متخصص و جمع آوری اطلاعات مختلفی از پرند سعی بر این دارد تا شما عزیزان و همراهان را در شناخت هرچه بیشتر پرند همراهی کند. دپارتمان و املاک سگال در شهر جدید پرند با بکار گیری نیروهای متخصص و جمع آوری اطلاعات مختلفی از پرند سعی بر این دارد تا شما عزیزان و همراهان را در شناخت هرچه بیشتر پرند همراهی کند. شما میتوانید مقالات و اطلاعات بیشتر در مورد مناطق مختلف پرند و نحوه سرمایه گزاری در آن را از طریق این وب سایت دنبال نمایید

ارسال دیدگاه