آشنایی با شهر پرند (بخش اول معرفی فاز ۰)

۲۰ مهر ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

همانطور که میدانید آرمان شهر پرند در طی سالهای متوالی در مسیر پیشرفت و آبادی بسیار دست خوش تغییر گشته به طوری که جمعیت شهر پرند به بالای ۳۰۰ هزار نفر رسیده.

پرند غربی ترین منطقه تهران میباشد که دارای ۷ فاز  است و به پایتخت مسکن مهر شهرت یافته است.

دپارتمان و املاک سگال در شهر جدید پرند با بکار گیری نیروهای متخصص و جمع آوری اطلاعات مختلفی از پرند سعی بر این دارد تا شما عزیزان و همراهان را در شناخت هرچه بیشتر پرند همراهی کند.

شما میتوانید مقالات و اطلاعات بیشتر در مورد مناطق مختلف پرند و نحوه سرمایه گزاری در آن را از طریق این وب سایت دنبال نمایید

معرفی فاز ۰ (صفر) پرند

معرفی فاز 0 صفر پرند

طرح فاز صفر پرند در سال ۱۳۸۲ تهیه شده و ۶۰ هکتار از اراضی شهر جدید پرند را در بر گرفته است. تراکم ساختمانی پایین و داشتن فضاهای سبز در ابعاد بزرگ از ویژگی های این طرح محصوب میشود. نام محله ها و خیابان های این فاز پرند از اسامی مراکز تاریخی ایران برگرفته ، و سعی بر این شده معابر و ناحیه ها این فاز از نظر هویتی مستقل باشند.
بر اساس طرح فوق فاز صفر پرند دارای ۵ مرکز آموزشی ، مجتمع بزرگ فرهنگی ، مجتمع درمانی و مجتمع بزرگ ورزشی در بوستانهای بزرگ و همچنین ۸ مرکز تجاری ، اداری و ۷ محله مسکونی با نام های زیر میباشد:

  1. پاسارگاد
  2. کلیبر
  3. سی و سه پل
  4. نقش جهان
  5. آپادانا
  6. جام جم
  7. تخت جمشید
فاز صفر پرند

وسعت فاز صفرپرند ۷۰ هکتار و بر اساس ضوابط و مقررات ساختمانی ابلاغ شده تراکم ساختمانی حداکثر ۳۰۰٪ مساحت قطعه و احداث بنا در ۵۰ ٪ آن بخش از قطعه که دسترسی به معبر داشته باشد مجاز شمرده میشود.

مجتمع های تجاری فاز صفر پرند

مجتمع طلا و بازار موبایل پرند

مجتمع طلا و بازار موبایل و همچنین مجتمع تجاری پارادایس جزو مهم ترین اماکن تجاری فاز صفر شهر پرند میباشند. این دو مجتمع در ابتدای بلوار امام خمینی (چهارباغ) شهر پرند احداث شده اند که در مجاورت آنها مرکز میوه و تره باره شهر پرند قرار دارد. وسعت مجتمع تجاری طلا و موبایل به ۱۲۷۰ متر مربع میرسد و شامل ۷۳ مغازه در سه طبقه میشود.

مجتمع تجاری پارادایس پرند

همچنین مجتمع تجاری پارادایس هم به میتراژ ۱۲۷۰ متر مربع ساخته شده اما هنوز تعداد مغازه های نهایی آن مشخص نشده. لازم به ذکر است بلوار امام خمینی (چهارباغ) پرند نیز جزو خیابان های مهم تجاری شهر به شمار میرود.

تیم مشاورین املاک سگال در شهر پرند در تمامی مراحل ، از شناخت تا سرمایه گزاری در شهر فرصت های طلایی پرند کنار شما خواهد بود.

ارسال دیدگاه